Wszystko idzie w dobrym kierunku

Zapraszamy do krótkiego przeglądu prasy. O czym pisze Wspólnota Lubartowska? Przekonacie się poniżej.

Do zespołu dołączyło czterech nowych zawodników - Paweł Skowron (ostatnio Kadet Lisów), Łukasz Lipiński (GKS Niedźwiada), Jakub Prażmo (bez klubu), który wcześniej nigdzie nie trenował, ale w trzech zimowych sparingach zdobył trzy gole i spodobał się trenerowi drużyny. Do zespołu wraca też Patryk Kaźmierski, wychowanek Lewartu, a bardzo możliwe, że do ekipy ze Skrobowa dołączy jeszcze jeden zawodnik, występujący w ostatniej rundzie w jednym z klubów A-klasy z naszego powiatu. Dobrą nowiną dla kibiców ze Skrobowa jest fakt, że nikt nie szykuje się do odejścia.

Jestem bardzo zadowolony z naszych przygotowań. Frekwencja na treningach jest bardzo wysoka, na każdych zajęciach mam do dyspozycji po 17-18 zawodników, a podczas sparingów nawet powyżej 20. Jestem zbudowany postawą moich zawodników, którzy nie zrazili się słabszą rundą jesienną. Dołączyło do nas kilku graczy, a rywalizacja w zespole zdecydowanie się zaostrzyła. Jestem dobrej myśli przed zbliżającą się rundą - mówi Marek Och , trener LKS Skrobów.

Źródło: Wspólnota Lubartowska