Udane zakończenie sezonu

LKS Skrobów wygrał na zakończenie rozgrywek lubelskiej A-klasy gr.III z GKS Abramów 4:2.

Od początku spotkania stroną przeważającą byli gospodarze, którzy wysoko zaatakowali nasz zespół i raz po raz zagrażali skrobowskiej bramce. Bardzo dobrze między słupkami spisywał się Paweł Szalast, który kilkukrotnie zatrzymał groźne strzały przeciwnika. W 22. minucie na prowadzenie niespodziewanie wyszli podopieczni Marka Ocha, a futbolówkę do bramki rywala posłał Patryk Kaźmierski. Cztery minuty później ten sam zawodnik przymierzył z rzutu wolnego i posłał piłkę w okienko bramki strzeżonej przez Sebastiana Tatarę. Nie minęło kilka minut a kolejną bramkę dołożył Patryk Kisiel, który wykorzystał dokładne podanie Kaźmierskiego.

Na początku drugiej połowy, obraz gry się nie zmienił, obie drużyny miały swoje sytuację jednak w bramkach dobrze spisywali się bramkarze. Do 68 minuty, kiedy to dokładne dośrodkowanie Mateusza Kasperka doszło do Łukasza Bordzoła, który celnym strzałem głową podwyższył prowadzenie gości. W końcówce Paweł Ogórek i Artur Nehring strzelili dla GKS Abramów po golu i skrobowianie prowadzili już tylko dwoma bramkami. W ostatniej minucie wymarzoną sytuację do strzelenia gola miał Jakub Prażmo, jednak mając prawie cała pustą bramkę przed sobą, to uderzył w bramkarza.

Marek Och (LKS Skrobów):

W pierwszej połowie zachowaliśmy się jak dobrej klasy bokser. Najpierw przeczekaliśmy ataki rywala, a potem w ciągu 8 minut, trzy razy wyprowadziliśmy zabójcze ciosy i już do przerwy prowadziliśmy 3-0. Po zmianie stron poprawiliśmy czwartym golem i niepotrzebnie stanęliśmy. Rywal mocniej zaatakował i w 79 minucie zrobiło się 4-2. Końcówka była trochę nerwowa, ale ostatecznie udało nam się utrzymać wynik. Cieszą bardzo ładne akcje po których zdobyliśmy gole. Asysty Łukasza Bordzoła, Kaźmierskiego i Kasperka były naprawdę przedniej jakości. Bohaterem meczu natomiast był Patryk Kaźmierski, który zanotowal dodatkowo 2 gole, w tym kolejny raz z rzutu wolnego. Teraz mamy miesiąc przerwy, a z przygotowaniami do nowego sezonu ruszamy 21 lipca.

GKS Abramów - LKS Skrobów 2:4(0:3)
0:1 Patryk Kaźmierski, 22 min.
0:2 Patryk Kaźmierski, 26 min.
0:3 Patryk Kisiel, 30 min.
0:4 Łukasz Bordzoł, 68 min.
1:4 Paweł Ogórek, 73 min.
2:4 Artur Nehring, 79 min.

Zółte kartki: Kamil Ogórek - Mitura

GKS Abramów: 1. Sebastian Tatara (70' 14. Jarosław Sieklicki) - 2. Paweł Ogórek, 16. Marcin Miturski, 21. Michał Myka, 6. Szymon Kula (46' 9. Bartłomiej Zentara) - 11. Krzysztof Seklicki (65' 8. Kamil Ogórek), 22. Sebastian Światęk, 17. Paweł Kozłowski, 15. Michał Zdunek (65' 3. Rafał Kozłowski) - 18. Artur Nehring, 19. Kamil Panas

LKS Skrobów: 1. Paweł Szalast - 2. Rafał Bobikowski, 4. Paweł Bronisz, 99. Łukasz Gruszczyk (43' 13. Michał Dadej), 6. Bartosz Mitura - 10. Patryk Kisiel(65' 8. Jakub Prażmo), 16. Jan Filipek, 9. Mateusz Kasperek(78' 14. Mateusz Ruciński), 11. Jakub Bordzoł - 5. Łukasz Bordzoł, 7. Patryk Kaźmierski