Kaźmierski dał zwycięstwo

LKS Skrobów dalej utrzymuje wysoką formę w rundzie wiosennej. Bohaterem spotkania został Patryk Kaźmierski, który otworzył wynik meczu, a następnie dwukrotnie obsłużył kolegów z drużyny dokładnymi dograniami, po których padły gole.

W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze. Byliśmy zdecydowanie lepsi od rywali. W drugiej odsłonie zamiast dobić przeciwnika, straciliśmy bramkę i zrobiło się nerwowo. Po raz kolejny w roli jokera wystąpił Mateusz Ruciński, który znowu strzelił bramkę po wejściu z ławki.

LKS Skrobów - Vir Dorohucza 4:2(3:1)
1:0 Patryk Kaźmierski, 13 min.
1:1 Paweł Jaroszyński, 17 min.
2:1 Łukasz Gruszczyk, 26 min.
3:2 Piotr Wojtal, 68 min.
4:2 Mateusz Ruciński, 90 min.

Żółte kartki: Bronisz, Kaźmierski - Ł.Bartocha.

LKS Skrobów: 1. Paweł Szalast - 2. Rafał Bobikowski, 4. Paweł Bronisz, 74. Patryk Choduń - 10. Patryk Kisiel, 3. Marek Litwinek (54' 9. Jakub Prażmo), 99. Łukasz Gruszczyk (70' 8. Krzysztof Kosior), 16. Jan Filipek, 13. Michał Dadej - 7. Patryk Kaźmierski, 5. Łukasz Bordzoł(85' 14. Mateusz Ruciński)

Vir Dorohucza: 25. Mateusz Wawrzycki - 21. Jakub Bartocha, 10. Łukasz Bartocha, 2. Mateusz Bawół, 6. Jakub Borowiec, 19. Cezary Gierczyński, 5. Paweł Jaroszyński, 7. Gabriel Lipiec, 18. Marek Niedźwiecki, 14. Piotr Świder, 9. Piotr Wojtal

KS Nasutów - Zawisza Garbów gospodarze nie stawili się na mecz
Huragan Siostrzytów - Tajfun Ostrów Lubelski 2:2