Wynik jak w hokeju

Wygraną Victorii Rybczewice 6:4 zakończył się mecz z ekipą LKS Skrobów. Goście na początku dwukrotnie wychodzili na prowadzenia, ale rywale za każdym razem zdołali doprowadzić do remisu. Przy stanie 2:2 podopieczni Marka Ocha mieli dwie sytuacje sam na sam, których nie wykorzystali. Zemściło się to w drugiej połowie, kiedy w ciągu niecałego kwadransa stracili trzy gole.

Potem na 5:3 trafił wprowadzony chwilę wcześniej Jakub Tomasiak. Jego bramka była prawdziwą ozdobą spotkania, ponieważ zawodnik gości przejął piłkę tuż przed swoim polem karnym, przebiegł z nią całe boisko i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali. Victoria odpowiedziała jednak 2 min. później. Wynik meczu ustalił, niezawodny w tej rundzie, Łukasz Bordzoł.

Wynik trochę hokejowy. Może to słabe wytłumaczenie, ale gdybyśmy mieli tego dnia do dyspozycji pełny skład, na pewno wygralibyśmy to spotkanie. Tuż przed meczem wyleciało nam czterech graczy z podstawowej jedenastki. Victoria nie grała tak dobrze, jak wskazuje jej miejsce w tabeli. Najgorsze jest to, że strzeliliśmy cztery bramki na wyjeździe, a wracamy do domu bez punktów. Już chyba bym wolał przegrać 2 czy 3 do zera.

Victoria Rybczewice - LKS Skrobów 6:4(2:2)
1:1 Kamil Cieśla, 29 min.
1:2 Krzysztof Kosior, 32 min.
2:2 Kamil Cieśla, 38 min.
3:2 Kamil Cieśla, 58 min.
4:2 Paweł Kasak, 69 min.
5:2 Kamil Cieśla, 71 min.
5:3 Jakub Tomasiak, 84 min.
6:3 Kamil Cieśla, 86 min.

Żółta kartka: Kosior

Victoria Rybczewice: 1. Radosław Ignatiuk (62' 12. Tomasz Świetlicki) - 9. Jarosław Magryta, 20. Mariusz Skorek, 14. Jakub Bomba, 77. Tomasz Kwiatosz - 22. Mateusz Zawiślak (65' 16. Jarosław Kowalik), 15. Maciej Kędziora(68' 8. Bogdan Kuzioła), 6. Paweł Kasak, 17. Grzegorz Skorek - 4. Grzegorz Topyła (68' 11. Jakub Kuśmierczyk) , 10. Kamil Cieśla

LKS Skrobów: 1. Michał Guz - 2. Rafał Bobikowski, 4. Paweł Bronisz, 9. Mateusz Kasperek (70' 14. Mateusz Ruciński) - 8. Krzysztof Kosior (74' 3. Jakub Tomasiak), 13. Michał Dadej, 99. Łukasz Gruszczyk, 10. Patryk Kisiel, 11. Jakub Prażmo - 7. Patryk Kaźmierski, 5. Łukasz Bordzoł

Victoria Rybczewice - LKS Skrobów 6:4