LKS Skrobów - GLKS Michów 2:0

LKS Skrobów pokonał u siebie GLKS Michów 2:0 po dwóch golach Łukasza Bordzoła. Dzięki zwycięstwu podopieczni Marka Ocha awansowali o jedno oczko w tabeli.

LKS Skrobów - GLKS Michów 2:0(0:0)
1-0 Łukasz Bordzoł 48'
2-0 Łukasz Bordzoł 64'

Żółte kartki: Skowron (LKS Skrobów)

LKS Skrobów: Szalast - Skowron, Bronisz, Bobikowski - Kasperek(55' Mitura), Gruszczyk(80' Kosior), Filipek, J.Bordzoł, Kisiel(87' Litwinek) - Ł.Bordzoł(70' Dadej), Kaźmierski

Marek Och:

Wynik spotkania uważam za sprawiedliwy. W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany, oba zespoły wzajemnie się badały i nie chciały przede wszystkim stracić gola. W drugiej części gry, zdecydowanie zaatakowaliśmy i już 3 min po przerwie objeliśmy prowadzenie. Goście wtedy się otworzyli i wykorzystaliśmy to, strzelając drugiego gola. Zwycięstwo to jest bardzo ważne, gdyż powoli odbijamy się od dna tabeli, a dobra gra i wyniki bardzo korzystnie wpływają na atmosferę w zespole.

Teraz czeka nas wyjazdowy mecz z liderem, w Ostrowie Lubelskim. Chcemy zrewanżować się za sromotna klęskę z jesieni u siebie i wywieść z jaskni lwa jakąś zdobycz punktową, co przy naszej obecnej dyspozycji nie jest niewykonalne.

Wyniki 17 kolejki lubelskiej A-klasy

Ludwiniak Ludwin - Tajfun Ostrów Lubelski 1:2(0:1)
78' Chochowski - 9' Marzęda, 85' Skorupa
Victoria Rybczewice - Vir Dorohucza 3:0
Tur Milejów - Zawisza Garbów 1:1
KS Nasutów - Huragan Siostrzytów 2:2(1:1)
11',75' Wabik - 43' Sidor, 79' Łuszczew (samobójcza)